Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Výrobca:
Firma WESTINGHOUSE bola založená už v roku 1886 ako Westinghouse Electric Company a postupne sa z nej stal významný americký výrobca v oblasti priemyslu a energetiky. Do jeho výrobného programu spadajú oblasti ako domáca elektronika, osvetlenie, spracovanie vody, priemyselné spaľovacie a elektromotory atď. Palivové články WESTINGHOUSE sú používané v jadrových elektrárňach po celom svete aj u nás v SR.

Technológia:
Nabíjacie články Ni-MH sú veľmi populárne vďaka možnosti nabíjať ich. Sú vhodné aj na energeticky náročnejšie aplikácie, kde je nevyhnutný predpoklad nutného dobíjania.

Inovatívny typ batérií Westinghouse má nízku hodnotu samovybíjania. Po jednom roku zostáva v batérii 90% energie. Po piatich rokoch v batérii zostáva perfektných 70%. Batérie je možné nabiť až 2000 krát.

Nabíjanie je možné všetkými štandardnými nabíjačkami.

Špecifikácia:

  • Výrobca: Westinghouse
  • Napätie: 1,2 V
  • Kapacita: 2500 mAh
  • Typové označenie: C, MIGNON, HR6M, 1.2H2
  • Rozmery: 26,2 x 50 mm

Balíček obsahuje dva akumulátory.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť

Inspirace na instagramu