  • Model: A2212/10T
  • RPM/V: 1400 kV
  • Rozmery motora: 27 x 27 mm
  • Maximálna účinnosť: 80%
  • Maximálna výkonnosť prúdu: 4 - 10A
  • Prúd: 12A, 60s
Balíček obsahuje jeden outrunnerový motor A2212/10T.
Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
Mohlo by Vás tiež zaujímať
ESC Regulátor otáčok pre bezkefové motory 30A
Špecifikácia: Napájanie: 3,7V - 11,1V (2 - 3 články Li-Poly) Rozmery: 45 x 24 x 11 mm BEC: 2A Typ: HW30A
Na stiahnutie Heureka
Nie je na sklade - na vyžiadanie
11,00 s DPH 8,94 bez DPH
Servomotor micro - 180°
Servomotor micro - 180°
Množstevná zľavy Návody Na stiahnutie Heureka
Skladom 922
2,57 s DPH 2,09 bez DPH
CCPM tester servomotorů a ESC regulátorů
Množstevná zľavy Heureka
Skladom 80
1,91 s DPH 1,56 bez DPH
Outrunnerový motor A2212/6T - Bezkefový, 2200 kV
Špecifikácia: Model: A2212/6T RPM/V: 2200 kV Rozmery motora: 26,7 x 27,7 mm Maximálna účinnosť: 80% Prúd: 12
Na stiahnutie Heureka
Skladom 49
7,26 s DPH 5,90 bez DPH
Mini servo motor 9 gramov 2,5 kg pre RC autá, lode a lietadlá SG92R
Špecifikácia: Rozmery: 23 x 12,2 x 27 mm Uhol otáčania: 180° ±3° Krútiaci moment: 2,5kg / cm pri 4,8V