  • Model: SW868-ZT48
  • Frekvencia: 868 (+/- 5) MHz
  • VSWR: ≤ 1,5
  • Zisk: 2,15 dBi
  • Vstupná impedancia: 50Ω
  • Max. výkon: 10 W
  • Polarizácia: vertikálna polarizácia
  • Rozhranie: SMA/J
  • Farba: čierna
  • Výška: 48 mm
  • Hmotnosť: 6 gramov
Balenie obsahuje jeden NiceRF 868MHz anténa - Prutová SW868-ZT48 48 mm.
ECLIPSERA s.r.o. je výhradným distribútorom pre ČR!
Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
Mohlo by Vás tiež zaujímať
NiceRF koaxiálny kábel s konektormi SMA - Samice a IPX1,13 120 mm
Špecifikácia: Dĺžka: 12 cm Balíček obsahuje jeden koaxiálny kábel s konektormi SMA - Samice a IPX1,13 120 mm.
Heureka
Skladom 28
1,96 s DPH 1,59 bez DPH
NiceRF 868MHz anténa - Stojanková SW868-XP1M 288 mm
Malá stojanková anténa, navrhnutá pre bezdrôtovú komunikáciu na frekvencii 868MHz. Anténa má výborný pomer
Na stiahnutie Heureka
Skladom 58
4,31 s DPH 3,50 bez DPH
Anténa 868 MHz 5dBi + prepojovací kábel k anténe RP-SMA samica - IPX 1.13
Anténa s vysokým zosilnením a pigtailom v cene, nastavenie smeru antény pri jej základni.
Množstevná zľavy Heureka
Nie je na sklade - na vyžiadanie
9,36 s DPH 7,61 bez DPH
NiceRF 868MHz uhlová anténa - Prútová SW868-WT100 100 mm
Navrhnutá pre bezdrôtovú komunikáciu na frekvencii 868MHz. Anténa má dobrý pomer stojatých vĺn (VSWR).